Οι υποψήφιοι περιφερειακοί σύμβουλοι της «Λαϊκής Συσπείρωσης» Αν. Μακεδονίας και Θράκης

ΠΑΠΑΤΟΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΑΒΒΑ Υποψήφιος Περιφερειάρχης

Εκλογική Περιφέρεια Δράμας

Υποψήφιοι Περιφερειακοί Σύμβουλοι

1. ΔΡΑΝΟΒΑΛΗ-ΒΟΥΤΣΙΝΑ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΝΑ (ΛΙΝΑ) του ΦΩΤΙΟΥ

2. ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ

3. ΚΟΤΖΑΜΠΑΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

4. ΚΟΥΤΑΛΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

5. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

6. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ-ΚΑΛΑΘΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

7. ΛΙΟΝΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

8. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

9. ΠΙΚΗ-ΜΠΑΜΠΛΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ (ΣΤΕΛΛΑ) του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

10. ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ

11. ΤΣΙΜΠΛΙΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ (ΛΙΖΑ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

12. ΤΣΟΛΠΙΔΟΥ- ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΑΝΑΤΟΛΗ (ΤΟΛΗ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Έβρου

Υποψήφιοι Περιφερειακοί Σύμβουλοι

1. ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ-ΜΑΝΑΒΗ ΖΩΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

2. ΒΛΙΣΙΔΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

3. ΓΚΙΔΙΚΑ ΔΕΥΤΕΡΑΙΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ ( ΜΑΤΟΥΛΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

4. ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ (ΝΙΝΑ) του ΣΑΒΒΑ

5. ΚΑΛΟΥΤΣΑ ΠΕΡΣΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

6. ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

7. ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

8. ΜΑΚΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΣΧΑΛΗ

9. ΜΑΡΓΑΡΙΤΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

10. ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΣΙΔΕΡΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

11. ΜΟΛΑ ΜΟΥΣΤΑΦΑ ΑΜΕΤ του ΧΟΥΣΕΪΝ

12. ΜΠΑΖΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

13. ΜΠΑΡΜΠΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ( ΣΑΣΑ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

14. ΝΑΖΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

15. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΑΒΒΑ

16. ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

17. ΡΙΖΟΥΔΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΑΔΑΜ

18. ΣΙΣΚΟΥ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

19. ΤΟΨΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

20. ΤΡΕΛΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Εκλογική Περιφέρεια Θάσου

Υποψήφιοι Περιφερειακοί Σύμβουλοι

1. ΛΟΥΒΟΥΛΟΥΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

2. ΤΣΩΜΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Καβάλας

Υποψήφιοι Περιφερειακοί Σύμβουλοι

1. ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΕΛΠΙΔΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

2. ΓΙΑΓΚΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ

3. ΓΙΑΜΟΥΡΙΔΟΥ-ΕΥΛΟΓΗΜΕΝΟΥ ΑΝΝΑ του ΘΕΟΧΑΡΗ

4. ΔΑΜΙΑΝΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΔΑΜΙΑΝΟΥ

5. ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΦΕΒΡΩΝΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

6. ΙΟΡΔΑΝΙΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ (ΝΕΝΑ) του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ

7. ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΗΛΙΑ

8. ΚΑΤΑΠΟΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ

9. ΚΟΖΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΟΓΕΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

10. ΜΑΣΑΛΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

11. ΜΕΛΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΡΑΣΧΟΥ

12. ΜΠΡΑΤΣΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ

13. ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΘΕΟΦΑΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

14. ΠΟΙΜΕΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

15. ΠΟΤΟΛΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

16. ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ

17. ΤΑΧΜΑΤΖΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Ξάνθης

Υποψήφιοι Περιφερειακοί Σύμβουλοι

1. ΑΖΑΠΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

2. ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

3. ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΣΑΒΒΑ

4. ΕΦΕΝΤΗ ΣΑΛΗ του ΧΑΣΑΝ

5. ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

6. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ

7. ΛΑΡΙΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

8. ΜΑΞΟΥΜ ΜΠΙΡΓΚΙΟΥΛ του ΙΣΜΕΤ

9. ΝΕΟΦΥΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

10. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ

11. ΡΟΪΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΙΩΑΝΝΗ

12. ΦΡΕΓΚΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ

13. ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΥ

14. ΧΑΤΖΟΓΛΟΥ ΜΟΥΡΑΤ του ΣΑΜΠΡΗ

Εκλογική Περιφέρεια Ροδόπης

Υποψήφιοι Περιφερειακοί Σύμβουλοι

1. ΑΡΝΑΟΥΤ ΜΟΥΣΤΑΦΑ ΜΟΥΜΙΝ ΤΖΕΛΑΕΤΙΝ του ΜΟΥΧΑΡΕΜ

2. ΓΚΑΡΤΣΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

3. ΔΕΒΕΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

4. ΚΑΡΑΜΠΑΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

5. ΚΑΣΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΜΑΛΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

6. ΚΕΛΕΣ ΧΑΣΑΝ ΧΟΥΣΕΪΝ του ΜΕΜΕΤ

7. ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ-ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ( ΒΟΥΛΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

8. ΠΑΛΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

9. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ-ΛΕΟΝΤΑΡΙΔΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ

10. ΤΑΞΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

11. ΤΣΙΚΝΗ ΑΡΧΟΝΤΟΥΛΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

12. ΤΥΛΙΟΥ-ΧΑΡΙΤΟΥ ΖΩΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

13. ΦΑΚΙΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΠΥΡΟΥ

14. ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Σχετικές δημοσιεύσεις