Κατατέθηκε στο Πρωτοδικείο το ψηφοδέλτιο της «Λαϊκής Συσπείρωσης» για το δήμο της Καβάλας

Το Σάββατο 4 Μάη το πρωί ο Χρήστος Ποτόλιας, υποψήφιος δήμαρχος Καβάλας με τη «Λαϊκή Συσπείρωση», κατέθεσε στο Πρωτοδικείο Καβάλας τα προβλεπόμενα από το νόμο δικαιολογητικά για την ανακήρυξη του συνδυασμού.

ΠΟΤΟΛΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Υποψήφιος Δήμαρχος

Εκλογική Περιφέρεια Καβάλας

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

  1. ΑΛΧΑΖΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  2. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΣΑΒΒΑ
  3. ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗ ΛΑΖΑΡΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  4. ΒΟΥΛΓΑΡΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  5. ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
  6. ΓΙΑΜΟΥΡΙΔΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
  7. ΓΚΟΓΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
  8. DIMITROVA DANIELA του KRASTEVA
  9. ΕΛΑΙΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
  10. ΖΑΡΑΓΚΟΥΛΙΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  11. ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
  12. ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ ΔΗΜΟΣ του ΖΑΧΑΡΙΑ
  13. ΙΣΑ ΝΤΟΡΙΑΝ (ΘΑΝΑΣΗΣ) του ΝΙΚΟ
  14. ΚΑΓΙΑΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
  15. ΚΑΛΥΒΙΩΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ (ΑΛΕΞΙΑ) του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
  16. ΚΑΡΑΜΠΑΤΖΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
  17. ΚΑΡΑΜΠΑΤΖΑΚΗΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΗΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
  18. ΚΑΣΑΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  19. ΚΑΤΑΠΟΔΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΜΙΧΑΗΛ
  20. ΚΕΝΑΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
  21. ΚΟΖΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  22. ΚΟΝΤΟΓΕΩΡΓΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  23. ΚΟΣΜΙΔΟΥ ΑΝΘΟΥΛΑ του ΠΕΤΡΟΥ
  24. ΚΟΥΤΡΟΥΜΠΑΝΗ ΑΡΓΥΡΩ του ΠΑΝΤΕΛΗ
  25. ΚΡΑΒΒΑΡΙΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  26. ΚΥΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  27. ΚΩΝΣΤΑΝΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΤΡΥΦΩΝΑ
  28. ΜΑΚΕΔΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  29. ΜΟΥΣΤΑΚΙΔΟΥ ΜΕΛΑΝΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  30. ΜΠΟΥΡΣΑΛΙΔΟΥ ΓΑΒΡΗΛΙΔΟΥ ΑΓΑΠΗ του ΗΛΙΑ
  31. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ
  32. ΝΤΑΒΟΥ ΓΚΟΓΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  33. ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΑΝΑΝΙΑΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  34. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΘΕΟΦΑΝΗ
  35. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΟΛΓΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  36. ΠΑΠΑΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
  37. ΠΕΡΔΙΚΗ ΧΡΥΣΗ του ΙΩΑΝΝΗ
  38. ΠΟΛΥΖΟΥ ΜΕΡΕΣΙΩΤΗ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  39. ΠΟΤΟΛΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΛΙΛΗ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  40. ΠΡΑΣΙΔΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ (ΤΖΕΝΗ) του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
  41. ΡΑΖΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΘΕΟΧΑΡΗ
  42. ΡΟΥΣΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (ΝΤΙΑΝΑ) του ΒΑΪΟΥ
  43. ΣΟΦΙΑΝΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  44. ΣΤΑΜΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  45. ΣΦΟΥΝΗΣ ΝΕΣΤΩΡ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  46. ΣΧΟΙΝΑΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ

47. ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

48. ΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

49. ΤΖΑΝΑΚΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

50. ΤΣΟΛΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

51. ΧΑΤΖΗΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΤΣΟΜΑΡΕΛΛΗ ΕΥΑΝΘΙΑ (ΕΒΕΛΙΝΑ) του ΙΩΑΝΝΗ

Εκλογική Περιφέρεια Φιλίππων

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

1. ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

2. ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

3. ΓΑΛΗΝΟΥ ΞΕΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

4. ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

5. ΚΟΣΜΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ

6. ΜΑΝΩΛΗ ΣΟΥΖΑΝΑ του ΑΡΙΣΤΟΓΕΝΗ

7. ΜΟΥΡΑΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

8. ΠΑΤΣΙΑΜΑΝΗ ΑΡΓΥΡΗ (ΡΟΥΛΑ) του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

9. ΠΕΝΤΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

10. ΠΟΤΟΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

ΟΙ ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1. ΒΑΜΒΑΚΙΔΟΥ ΑΙΜΙΛΙΑ ΕΜΜΥ του ΛΕΩΝΙΔΑ

2. ΒΕΛΙΣΣΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ

3. ΒΟΥΛΓΑΡΙΔΟΥ ΑΣΛΑΝΙΔΟΥ ΑΝΝΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

4. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΙΒΗ) του ΙΩΑΝΝΗ

5. ΚΑΛΥΒΙΩΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ

6. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ

7. ΚΑΣΑΣΤΟΓΙΑΝΝΗ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ του ΑΓΓΕΛΟΥ

8. ΚΟΖΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ ΡΑΤΜΙΛΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

9. ΜΠΟΥΡΣΑΛΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΑΝΑΤΟΛΗ

10. ΝΟΤΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

11. ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

12. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΚΟΣΜΑ

13. ΠΑΠΑΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ

14. ΠΑΣΧΑΛΙΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

15. ΠΕΡΔΙΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

16. ΣΑΜΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ

17. ΣΑΜΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ

18. ΤΣΟΥΤΣΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Σχετικές δημοσιεύσεις