Κατάθεση των συνδυασμών της «Λαϊκής Συσπείρωσης» στους δήμους Δράμας, Δοξάτου και Προσοτσάνης

Την Παρασκευή 4 Μαΐου έγινε η κατάθεση στο Πρωτοδικείο Δράμας των ψηφοδελτίων της «Λαϊκής Συσπείρωσης» για τους δήμους Δράμας, Δοξάτου και Προσοτσάνης.

ΔΗΜΟΣ ΔΡΑΜΑΣ

ΜΗΤΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Υποψήφιος Δήμαρχος

Εκλογική Περιφέρεια ΔΡΑΜΑΣ

(υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι)

  1. ΑΥΓΗΤΑ – ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΘΕΟΦΙΛΟΥ
  2. ΒΑΡΣΑΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  3. ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ
  4. ΒΟΖΙΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  5. ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  6. ΕΛΜΑΖΙΔΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  7. ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΕΥΡΙΠΙΔΗ
  8. ΙΜΣΙΡΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΘΕΟΠΙΣΤΟΥ
  9. ΚΑΛΤΣΙΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

10. ΚΑΡΑΜΑΝΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΜΑΥΡΟΥΔΗ

11. ΚΑΡΤΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

12. ΚΑΤΣΑΝΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΚΑΡΥΟΦΥΛΛΗ

13. ΚΕΤΑΝΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ του ΑΝΕΣΤΗ

14. ΚΟΥΛΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ

15. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

16. ΛΑΦΑΖΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ

17. ΛΥΚΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΑΒΒΑ

18. ΜΑΛΛΗ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

19. ΜΑΤΕΝΤΖΟΓΛΟΥ ΣΥΜΕΩΝ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

20. ΜΠΙΜΠΙΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

21. ΜΠΟΥΡΜΑΛΗ ΑΝΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

22. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ

23. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ – ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ  ΕΛΕΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

24. ΠΑΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ – ΜΟΣΧΟΥ  ΣΟΥΛΤΑΝΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

25. ROCCIOLA VINCENZO του FRANCESCO

26. ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΣΥΜΕΩΝ

27. ΣΑΚΑΛΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΗΛΙΑ

28. ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΠΑΥΛΟΥ

29. ΣΙΜΗΤΛΙΩΤΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

30. ΣΤΕΦΑΝΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

31. ΤΖΙΝΗΣ ΘΩΜΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

32. ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

33. ΤΣΑΝΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

34. ΧΑΪΤΙΔΟΥ ΑΝΘΟΥΛΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

Εκλογική Περιφέρεια ΣΙΔΗΡΟΝΕΡΟΥ

(υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι)

  1. ΜΥΛΛΕΡ ΟΥΡΣΟΥΛΑ ΣΙΜΠΙΛΛΑ του ΒΙΝΑΝΤ
  2. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ του ΤΙΜΟΘΕΟΥ

ΔΗΜΟΣ ΔΟΞΑΤΟΥ

ΑΜΑΝΑΤΙΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ

Υποψήφιος Δήμαρχος

Εκλογική Περιφέρεια ΔΟΞΑΤΟΥ

(υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι)

  1. ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ του ΑΝΔΡΕΑ
  2. ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΑΒΒΑ
  3. ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  4. ΒΟΖΙΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  5. ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  6. ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  7. ΖΗΛΑΚΑΚΗΣ ΞΑΝΘΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  8. ΜΑΝΤΖΑΝΗΣ ΙΣΑΑΚ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  9. ΜΑΝΤΖΙΚΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  10. ΜΙΣΣΙΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΠΕΡΙΚΛΗ
  11.  ΠΑΓΩΝΗ ΣΟΥΛΤΑΝΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  12. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ – ΜΗΤΡΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  13. ΠΑΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΓΑΒΡΙΗΛ του ΘΕΟΦΥΛΑΚΤΟΥ
  14. ΠΑΠΑΡΑ ΔΡΟΣΙΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
  15. ΣΑΜΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΥΡΙΠΙΔΗ
  16. ΣΟΥΛΤΑΝΟΓΛΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ
  17. ΤΣΙΒΕΛΙΚΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
  18. ΤΣΙΒΕΛΙΚΙΔΟΥ – ΖΥΡΝΟΒΑΛΗ ΕΛΕΝΗ του ΠΕΤΡΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ

(υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι)

  1. ΑΜΑΝΑΤΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
  2. ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  3. ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΚΑΣΣΙΑΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  4. ΚΟΤΣΕΡΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  5. ΚΥΡΑΤΣΑ ΜΑΡΙΑ του ΑΓΓΕΛΟΥ
  6. ΜΠΑΤΖΕΛΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  7. ΜΠΟΥΡΜΑΛΗ – ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΜΗΝΑ
  8. ΝΙΚΗΤΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  9. ΠΑΤΕΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΧΙΛΛΕΑ
  10. ΤΟΠΟΥΖΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΣΕΡΑΦΕΙΜ

ΔΗΜΟΣ ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ

ΤΣΑΟΥΣΙΔΟΥ – ΑΕΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΙΝΑ του ΧΡΥΣΑΝΘΟΥ

Υποψήφια Δήμαρχος

Εκλογική Περιφέρεια ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ

(υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι)

  1. ΑΕΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΥΣΑΝΘΟΥ
    1. ΑΜΠΑΤΖΗ – ΜΕΓΑΛΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
    1. ΑΝΘΙΤΣΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΘΩΜΑ
    1. ΒΕΡΓΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
    1. ΒΟΓΙΑΤΖΑΚΗ – ΒΟΓΙΑΤΖΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΒΛΑΧΟΥ
    1. ΒΟΓΙΑΤΖΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
    1. ΒΟΓΙΑΤΖΗ – ΠΑΣΧΑΛΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΑΒΡΑΑΜ
    1. ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΘΩΜΑΣ του ΠΟΛΥΕΥΘΥΜΟΥ
    1. ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΟΛΓΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

10. ΚΑΠΑΓΕΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ

11. ΚΑΨΙΜΑΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

12. ΚΟΥΣΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

13. ΜΑΖΓΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

14. ΜΙΧΑΗΛ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΑ του ΣΑΒΒΑ

15. ΜΟΣΚΟΦΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

16. ΞΥΝΟΠΟΥΛΟΣ ΞΕΝΟΦΩΝ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

17. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

18. ΠΕΡΠΕΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

19. ΤΣΑΟΥΣΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

20. ΦΟΥΛΙΔΟΥ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια ΣΙΤΑΓΡΩΝ

(υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι)

  1. ΒΕΖΥΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
    1. ΓΕΡΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  2. ΙΟΡΔΑΝΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  3. ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
  4. ΚΟΥΪΡΟΥΚΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
  5. ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΟΔΥΣΣΕΥΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  6. ΣΤΕΦΑΝΙΔΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΙΩΑΝΝΗ
  7. ΤΑΣΧΟΥΝΙΔΗΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ του ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ
  8. ΦΟΥΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
  9. ΧΑΡΠΑΝΤΙΔΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ του ΑΝΔΡΕΑ
  10. ΧΑΡΠΑΝΤΙΔΟΥ ΖΩΗ του ΣΩΚΡΑΤΗ

Σχετικές δημοσιεύσεις